KURUMSAL

Hakkımızda

Firmamız 2011 yılında Bursa’da kurulmuş ve Hosting sektöründe faaliyete başlamıştır.Web Hosting , Alan adı , Sunucu çözümlerinde müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

2016 yılı itibariyle 750 bireysel 314 kurumsal müşterimize aktif olarak hizmet vermekteyiz ve bu durumun haklı gururunu yaşıyoruz. Mevcut müşterilerimiz ile birebir ilgilenerek sadece merak ettiklerini cevaplarken değil her anlarında yanlarında oluyoruz.

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına tüm sunucularımızın bakım ve onarımlarını aynı zamanda yazılımsal kontrollerini anlık olarak gerçekleştirerek herhangi bir olumsuz durumun yaşanmasına engel oluyoruz. Satış öncesi ve sonrası sunduğumuz hizmetleri sizlere hızlıca ulaştırabilmek adına personelimiz ile 7/24 aktif olarak çalışıyoruz.

Günümüz standart internet bağlantılarının oldukça üstünde hizmet alıyoruz ve bu hizmeti sizlere sunuyoruz. 1Gbps hızındaki internet bağlantımızı hiçbir kesinti yapmadan değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Farklı bütçeler ile daha uygun paketlerimizi satışa çıkararak herkesin internet sitesi sahibi olmasını destekliyoruz. Ürettiğiniz her projeye desteğimizi sunarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Hosting hizmetlerimizde tercihlerinize uygun olarak Linux veya Windows paketlerimiz arasından seçim yapmanıza imkan sunuyoruz. Verilerinizin güvenliği bizlerin ilkeleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Verilerinizin güvenliği ve gizliliği kullandığımız tüm teknolojik donanım ve yazılımlarla güvencemiz altındadır.

Müşterilerimizin memnuniyetleri bizler için her şeyden önemlidir. Bu nedenle sizlerin memnuniyeti için çözüm ortaklarımızla yeni anlaşmalar yaparak sizleri yeni hizmetlerimizle tanıştırmaya devam ediyoruz. Ayrıca problem anında sizlere sunduğumuz hızlı ve etkili çözüm önerileriyle memnuniyetinizi sağlamayı amaçlıyoruz. Bilgilerimizin el verdiği her konuda görevimiz olsun veya olmasın sizlerin yardım taleplerini karşılıkksız bırakmıyor ve çözüm üretmeye çalışıyoruz

Yüzlerce müşterimizin Hosting ve Domain süreleri dolduğunda yeniden bizlerle anlaşması mutluluğumuzu artırıyor.

Netwebo ailesi olarak satış öncesi ve sonrasında merak ettikleriniz ile ilgili tüm sorularınızı bizlerle iletmekten lütfen çekinmeyin. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı bildirmek isteriz.Powered by WHMCompleteSolution


KAPAT BİZ SİZİ ARAYALIM?